پرسش و پاسخ

چگونه کرکره برقی خوب بخرم؟در خصوص کرکره اتوماتیک منطقی برخورد کنیم

اگر قرار باشد در مورد علل بروز مشکلات و نارضایتی های مشتریانی که از کرکره اتوماتیک استفاده استفاده می کنند صادقانه سخن بگوییم ،80% این مشکلات آگاهانه یا غیر آگاهامه به شرکت های مجری و 20% به مشتریان باز می گردد. مشتریانی که دچار این نگرش اشتباه هستند که یا جنس خوب در این مملکت نیست یا اگر باشد به هر حال فروشنده ها به دست ما نمیدهند (کنایه از جمله معروف همش چینیه آقا ) بالاخره روزی به اطراف خود نگاه می کنند و چیزی جز کالاهای بی کیفیت و از کار افتاده نمی بینند به علاوه پس از مدتی این این موضوع باعث یاس درونی و تضعیف اعتماد به نفسشان خواهد شد . پس به خاطر داشته باشیم بدبینی مزمن را با انتخاب هوشمندانه اشتباه نگیریم.

البته موضوع مهم دیگری در ارتباط با فروشندگان کالاها و خدمات نیز وجود دارد . بپذیریم یا نه حقیقت این است که بیشتر دوستان ما الزاما از روی علاقه شغل خود را انتخاب نکرده اند و این واقعیت زمانی تلخ تر خواهد بود که یاد آوری شود :حتی آندسته از هم وطنانمان که در شغل مورد علاقه خود فعالیت می کنند نیز اغلبشان در خصوص کاری که انجام می دهند مطالعه علمی و اصولی ندارند و اغلب اشتیاق به فروش کالایی را دارند که در ویترین خود موجود دارند .


راه حل چیست ؟ به کلمات سبز رنگ اهمیت دهید.

من اگر قصد خرید کرکره اتوماتیک داشتم ، روی سه موضوع تحقیق می کردم:

( 1 )شرکتی که با من طرف معامله می شود کیست؟

این شرکت ثبت شده ؟کد اقتصادی دارد؟ شناسه ملی دارد؟مکان و دفتر مرکزی دارد؟مالیات می هد؟رسما عضو اتحادیه و صنف مربوطه است؟چند سال تجربه این کار را دارد؟چه تعداد مشتری راضی دارد؟

( 2 ) کالا یا برندهای در دسترس من دارای چه استانداردها یا سطوح کیفی هستند ؟

آیا دارای گارانتی حقیقی است؟ دارای استاندارد ایمنی در بستر مصرف هست؟ دارای چه رتبه ای از استاندارد کیفیت مواد است؟شرکت سابقه خدمات پس از گارانتی دارد؟

( 3 ) با توجه به پولی که من دارم برای موقعیت مکانی من و نوع کاربری من چه کرکره ای از دید علمی و اصولی نیاز دارم ؟

موتور با میزان تردد و استفاده متناسب است؟ نوع موتور با خواستگاه امنیتی مشتری متناسب است؟اولویت اول زیبایی ست یا امنیت؟کرکره ای که هر سه خاصیت امنیت ، زیبایی و پایداری را داشته باشد با پول من قابل اجرا است؟


با این همه پایین تر در قسمت راهنمای تصمیم گیری به شما کمک بیشتری خواهیم کرد
موتور

موتور قلب تپنده کرکرهنوع انتخاب شما در خصوص موتورکرکره تاثیر قابل توجهی در میزان رضایتتان در سالهای آینده از کرکره شما خواهد

داشت .به طوری که بیش از 80% خدمات و تعمیرات کرکره در ایران مربوط به موتور کرکره است.

لذا به شما پیشنهاد میکنیم در بالای همین صفحه وارد بخش موتور شوید و با دقت انواع ومشخصات موتورها را بررسی

کنید و به تحقیق دریابید که برای کرکره مورد نظر شما کدامیک از موتور ها از هر نظر مناسب تر است.

بدون در نظر گرفتن گران یا ارزان تر بودن آنها در صورت نیاز به مشاوره مستقیم با بخش فنی شرکت از تلفن

44156535 استفاده کنید .موفق باشید.
مشاوره رایگان :
02144756060[بالا]
آیا جک faac فک واقعا ایتالیایی است؟ جک فک faac ساخت کجاست؟

خیر .جواب این سئوال در واقع هم نه و هم بله است .حقیقت اگر تلخ هم باشد بهتر از دروغ های شیرین است .
جک فک faac که امروزه در ایران بیش از 90 درصد مردم آن را می شناسند مدل faac فک 412 است که فقط و فقط در بلغارستان تولید می شود . محصولات زیادی از شرکت فک faac وجود دارند که مانند فک 412 ساخت بلغارستان است مثلا جک جنیوس 300 و جک جنیوس 400 ساخت بلغارستان است .امروزه ریموت فابریک فک faac نیز ساخت بلغارستان است .در عین حال جک های هیدرولیک فک faac مانند مدل 400 هنوز در کشور ایتالیا تولید می شود .

[بالا]
گارانتی جک BFT در ایران ؟

جک پارکینگی BFT ایتالیا در ایران دارای ضمانتنامه و کارت گارانتی معتبر است .برای اطمینان از اصالت جک BFT ایتالیا و لوازم جانبی آن مانند ریموت ایتالیایی BFT فلاشر BFT چشمی فابریک BFT بهتر است دو نکته را دقت کنید اول اینکه جک و محصولات BFT اصلی دارای شماره سریال کارخانه است و برگه گارانتی BFT را با مهر طلایی یا نقره ای برجسته از فروشنده بخواهید.
کارت گارانتی بی اف تی فقط در نمایندگی های مجاز صادر می شود.
نمایندگی BFT در ایران 02144756060

[بالا]
چگونه جک پارکینگ انتخاب کنم ؟

توجه داشته باشید نوع نیاز شما بستگی به عوامل محیطی شما دارد و همیشه گران ترین جک پارکینگی نمی تواند بهترین انتخاب باشد . پس به یاد داشته باشید این سئوال که : بهترین جک پارکینگی کدام است ؟ اساسا پرسش اشتباهی است . و پرسش صحیح این است : بهترین جک پارکینگ برای من کدام است ؟ چرایی و چگونگی این نظریه در پایین تحلیل می شود .
-تعداد تردد محیط یا همان میزان استفاده از درب باز کن پارکینگ خود را بدست آورید . مثلا انواع جک پارکینگی فک faac حداکثر تعداد ترددشان در ساعت محاسبه شده . شما نمی توانید برای تردد های بسیار بالا از جک های پارکینگی با سیستم الکترو مکانیک استفاده کنید و انتخاب صحیح جک هیدرولیک است نمونه های هیدرولیک محصولات دژاک جک هایی نظیر فک 400 sbs و faac 400 sb و faac 400 cbac و faac 402 sbs و faac 402 cbc می باشد .تلفن مشاوره رایگان:02144756060
-وزن درب خود را محاسبه کنید این موضوع بسیار مهم است . جک های پارکینگی الکترومکانیک عموما برای وزن های بیش از 350 کیلو مناسب نیستند هرچند که پس از نصب به راحتی در را باز و بسته کنند این راحتی و آرامش مدت زیادی متدداوم نخواهد بود و بالاخره نا امیدتان میکند . در نظر داشته باشید بیشتر جک های چینی در دفتر چه مشخصاتشان حقیقت را نمی نویسند و قابل اعتماد نیستند درست مثل خودروهایشان . در تمام کاتالوگ های جک های اروپایی حداکثر توان جک درج شده و شما می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت از صحت و سقم آن اطمینان حاصل کنید .
-عرض هر لنگه درب را اندازه بگیرید شما باید این موضوع را بدانید هر جکی نمیتواند برای هر عرضی مناسب باشد . مثلا جک های فک ایتالیا از عرض هر لنگه 180 سانتی متر تا 700 سانتی متر محصولات متنوعی دارند .مشاوره رایگان 02144101017
-شرایط بادخیزی محیط را در نظر بگیرید . باد عامل مهم فرسایش و استهلاک جک پارکینگ شما خواهد بود . به طور مثال مدل های هیدرولیک faac cbac برای مقاومت در برابر باد طراحی شده اند .
نهایتا برای دریافت اطلاعات شخصی سازی شده خود با پشتیبانی و مشاوره رایگان 02144101018 تماس بگیرید.نمایندگی جک BFT و نمایندگی جک فادینی ایتالیا

[بالا]
جک پارکینگ خلاص نمیشه

زیاد پیش میاد که وقتی برق قطع میشه یا به هر دلیل دیگه مثل خرابی جک پارکینگ نمیتونیم جک رو خلاص کنیم وبه صورت دستی استفاده کنیم. اولا یادمون باشه تو این شرایط بیشتر به دلیل استرس و عجله ای داریم ممکنه عمل خلاص کردن جک پارکینگ ناقص انجام بشه پس قبل از هر چیز چند ثانیه دست از کار بکشید و در آرامش فقط به مکانیزم خلاص کن جک نگاه کنید و در ذهنتون این عمل رو مرور کنید .در نظر بگیرید معمولا جهت خلاص کردن بازوها مخالف هم هست ،کلید خلاص کن باید به صورت کامل داخل مغزی باشه تا بتونه حرکت کنه .هنگام چرخش آچار یا کلید کمی درب رو تکون بدید تا اگر گیری داره رفع بشه .فشار بیش از به خلاص کن نیاریداین کار زورکی نیست .اگر مجبور هستید به فوریت از خونه خاریج بشید و خلاص کن کار نمیکنه میتونید سر جک (قسمتی که روی درب جوش خورده با یک پین مهار شده که میتونید اون پین رو باز کنید و سرجک رو از روی درب جدا کنید و موقتا درب رو بازکنید .در صورتی که مشکل حل نشد با تلفن های 24 ساعته 44101017 و 44101018 و 44756060 تماس بگیرید و تصویر بفرستید . مشاوره شرکت دژاک در مورد درب پارکینگ همیشه رایگان است . اگر جک رو از دژآک خریداری کردید تمام سرویس های راه دور رایگان است

[بالا]
چشمی مانیتور دار درب خانه چیست؟

چشمی دیجیتال درب آارتمان مارک اتوبان محصول شرکت دژآک متخصص و تولید کننده انواع محصولات در اتوماتیک در واقع همان کالایی است که برای برخی هموطنانمان با نام های چشمی مانیتور داردرب یا چشمی دوربین دار در خانه شناخته شده . این محصول تماما ایرانی بوده و تحت گارانتی دژآک نصب میگردد

[بالا]
آیا جک BFT واقعا ایتالیایی هست ؟

قطعا .

کمپانی بی اف تی ایتالیا تا به امروز به هیچ شرکت غیر ایتالیایی لایسنس تولید جک BFT یا حتی ساخت ریموت BFT را نداده است .لذا تمام محصولاتی که در پک جک های BFT دیده می شود بطور کامل در ایتالیا تولید و بسته بندی می شود

البته ناگفته نماند بازار های بی در وپیکر کشور دوست و برادر (چین)از روی محصولات بی اف تی مثل ریموت BFT اقدام ساخت ریموت تقلبی BFT نیز نموده اند که این اتفاق از طرف کلاه برداران چینی خیلی غیر منتظره نیست اما نکته مهم در معاملات داخل ایران این است که به سادگی می توان با درخواست گواهی نامه های نمایندگی یا درخواست پکیج کامل و شماره سریال BFT و یا دریافت گارانتی با مهر برجسته BFT جلوی سو استفاده را گرفت .

ویرایش حذف

[بالا]
بهترین جک پارکینگی دنیا ؟ آیا جک FAAC به این قیمت می ارزد؟

این پرسش که بهترین جک پارکینگی دنیا متعلق به کدام شرکت می باشد ، پرسشی بسیار کلی است .
بهترین واژه ای است که با معیار های متفاوتی قابل ارزشگذاری است .به طور مثال من شخصا گزینه های پایین را ملاک قرار میدهم:
- قدمت و تجربه ی یک برند در ساخت و سازوکار های پشتیبانی در مقیاس بین المللی .برای روشن تر شدن این گزینه شما را به تعداد نمایندگی های موفق برندها (به واژه موفق دقت کنید) ارجاع میدهم .
- کیفیت علمی محصول و دوراندیشی در زمینه مواد و متریال از دیدگاه پایداری
- گواهینامه ها و اسناد معتبر بین المللی و تجدید هر ساله ی آنها
- تنوع محصولات یک برند از نظر دسترسی های عادی و به اصطلاح لاکچری
من با بررسی این موارد و استناد به گواهینامه ها و اسناد معتبر جهانی جک پارکینگی هورمان آلمان معرفی میکنم که در ایران نماینده و فروشنده ندارد.
در این میان اجازه دهید به زوایایی نظر کنم که به احتمال زیاد بسیاری از شما به عنوان مصرف کننده از آنها بی خبرهستید.
(اشاره به برند های مختلف صرفا با هدف ایجاد مثال برای درک ساده تر مطالب است و به قصد تبلیغ یا تخریب نمیباشد)
الف : قیمت و کیفیت را ارزیابی کنید . برای مثال اگر قصد خرید جک الکترومکانیکی داریم ، بدون کمترین توجه یا کنجکاوی در خصوص قیمت ها ،ابتدا فقط روی کیفیت و شاخصه های برند های مختلف تمرکز کنید برای مثال : قدرت موتور / اصالت کالا در محل تولید/ جنس ماردون شفت / قدمت برند/نظر خریداران قبلی
در مرحله بعد شما چند برند شناخته شده در ذهنتان دارید که تقریبا از لحاظ کیفی به هم نزدیک هستند . حالا وقت مقایسه قیمت هاست . برای مثال جک پارکینگی faac 412 امروز 18 اسفند 1400 با قیمت 37 میلیون تومان به فروش می رسد و جک پارکینگی پروتکو لیدر 4 امروز به قیمت 16 میلیون تومان به فروش می رسد . کیفیت فیزیکی هر دو جک به هم کاملا نزدیک است پس چگونه جک فک 412 ایتالیا بیش از دو برابر قیمت جک پروتکو ایتالیا به خریداران تحویل می گردد . نکته جالب اینکه جک های مکانیکی ارزان ترین نوع جک ها هستند و شما با کمتر از پول خرید جک مکانیک faac میتوانید جک هیدرولیکی (گران ترین مکانیزم جک پارکینگی) برند fadini را که کمپانی اصیل و قدیمی ایتالیایی است با قیمت امروز 36میلیون تومان خریداری کنید .
حال آنکه با یک جستجوی ساده در آمازون متوجه می شوید که قیمت faac 412 دقیقا 490 دلار آمریکاست .[بالا]
faac محصول کدام کشور است؟

شرکت فک FAAC پنجاه و دو سال قبل در ایتالیا تاسیس گردید و اکنون بیشتر محصولاتش مانند جک FAAC مدل 412 ، سکشنال FAAC مدل D700 , D1000 ریموت فابریک FAAC ,و بسیاری از محصولات فک دیگر در ایتالیا تولید نمی شود و ساخت آنها در کشور بلغارستان صورت می گیرد. در ضمن قطعات الکترونیکی FAAC مانند مدار فرمان در کشور ایرلند تولید می شود . البته جک های هیدرولیک FAAC هنوز در ایتالیا تولید می شود .برای دریافت اطلاعات شفاف و با جزئیات می توانید از مشاوره رایگان ما با 44756060 44101017 44101018

[بالا]
دژاک فروش محصولات فک FAAC)44101017-44101018 FAAC جک فک 412 جک فک 402
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : کرکره برقی، جک های پارکینگی، دوربین مداربسته، درب اتوماتیک شیشه ای فک FAAC، خانه هوشمند، سکشنال FAAC، درب باز کن برقی ، جک پارکینگی، جک پارکینگی، جک درب اتوماتیک، کرکره اتوماتیک، راهبند FAAC، جک هیدرولیک پارکینگی، چشمی دیجیتالی آپارتمانی، درب شیشه ای برقی، خانه هوشمند
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-44101018، 021-44101017، 021-44756060، 021-44156533، 021-44156532
محصولات و خدمات
بروز رسانی 4 هفته قبل